Dogo Argentino ırkı hakkında bilmek ve danışmak istediğiniz herşey...

AnasayfaTakvimGaleriSSSAramaKayıt OlÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap
Gezinti
 Portal
 Ana Sayfa
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
En son konular
» SATILIK 100%100 IRK GARANTİLİ SAFKAN AŞILI DOGO YAVRULARI
Cuma Mayıs 23, 2014 12:04 am tarafından mertcan

» Kulak Kesimi
Cuma Ara. 27, 2013 4:31 am tarafından dogdogo

» Dogo Hakkında Sorularım var
Cuma Ara. 27, 2013 2:33 am tarafından dogdogo

» HER ÜYE OKUSUN!
Perş. Ara. 26, 2013 11:45 pm tarafından dogdogo

» Köpegimin Derisinde Yara ve Kızarıklık var
Cuma Ara. 13, 2013 4:39 pm tarafından tulu

» Merhaba
Perş. Ara. 12, 2013 12:39 am tarafından tanergürhan

» Satılık dogo arjantin yavruları
Perş. Kas. 07, 2013 1:19 pm tarafından taylancogur

» yardımlarınıza ve önerilerinize ihtiyacım var
Salı Eyl. 24, 2013 12:02 pm tarafından hndn

» DOGOMU DİŞİ Mİ ERKEK Mİ ALIYIM
Salı Eyl. 24, 2013 11:20 am tarafından hndn

» Yardımlarınızı bekliyorum :)
Cuma Eyl. 13, 2013 8:56 pm tarafından ErenAydın

» femur 2 bucuk yaşında:)
Çarş. Ağus. 07, 2013 10:12 pm tarafından Admin

» 4 AYLIK OĞLUM ''FEMUR''
Çarş. Ağus. 07, 2013 9:45 am tarafından cypriot90

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
yardımlarınıza ve önerilerinize ihtiyacım var
Perş. Ağus. 01, 2013 2:26 pm tarafından Alcatraz
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle şimdiden vereceğiniz cevaplar ve öneriler için teşekkür ediyorum.

Direk konuya gireyim. Şimdi öncelikle kafamdaki soruları sizlere sıralamak isterim.

1) Evde besleyeceğim yavru dogom erkek mi yoksa dişi mi olmalı? (Not: Evde yalnız yasıyorum, apartman dairesi, hafta sonu calısmıyorum, hafta icleri gündüz işteyim. Bu detay önemli sanırım.)

2) Apartman dairesinde …

Yorum: 1
Köpeğim Çok Yalaka, Nasıl Değiştirebilirim??!!??
Ptsi Haz. 27, 2011 11:01 pm tarafından cranium
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. 2aylık dişi bir dogo argentino sahibiyim. sorunumsa şu:

kızımı sokağa yürüyüşe çıkardığım zaman kendisiyle ilgilenen, seslenen ya da sadece bakan biri bile olsa onu farkettiği zaman hemen kendini sevdirmek istiyor, üzerine doğru koşmaya çalışıyor. amacına ulaşınca da o kişinin ayaklarına dolanıyor, ellerini yalıyor, üzerine zıplıyor. bu durum hiç hoşuma …

Yorum: 3
Evimde Dogo Beslemek İstiyorum
Cuma Nis. 06, 2012 11:32 pm tarafından pikawol
Merhabalar. Arkadaşlar ben dogo almak istiyorum yavru evde besliyeceğim tek yaşamıyorum kardeşim ve annem, babamda aynı evde. Ezgersiz ihtiyaçını rahat karşılarım, işten geldikten sonra zamanda ayırırım fakat kafama takılan tek sorunum evde besleye bilirmiyiz büyüdüğü zaman. Bu arada dişi almayı düşünüyorum. He bide av veya bekçilik amaçlı değilde kendime bi dost olarak almayı düşünüyorum.

Yorum: 2
köpek sevgisi işte böyle bir şey !
Paz Kas. 04, 2007 3:11 am tarafından asumut
günümüzde köpek sevgisini anlatmak için bu yazıyı koyuyorum ...
köpeğini deliler gibi seven bir hayvanseverin köpeğini kaybettikten sonra yazdıkları Sad((

Orada çubuk yiyor musun kıymalı böreğim?

1 Mart 2003. Diğer günler gibi başlayan, sıradan bir Cumartesi sabahı. Akşam arkadaşlarımıza yemeğe davetliydik. Mutfakta Çerkez tavuğu yapıyordum ve sen benim kara gölgem, bir parça koparırım …

Yorum: 18
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 285 kişi Salı Mayıs 03, 2011 9:55 pm tarihinde online oldu.

Paylaş | 

Dogo delisi adayı...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
orfoz

Puanlar : 0

MesajKonu: Dogo delisi adayı...   C.tesi Ara. 01, 2007 11:37 pm

Merhabalar arkadaşlar...
Ben işyerime iki tane kopek almaya karar verdim ve birkaç kişiye danıstım bana golden ve labrador tavsiye ettiler. İnternet ilanlarında golden araken dogo argentino diye bir cinsi de gormus oldum. Onceleri ilgimi cekmedi ama daha sonra bir yerdebu hayvanla ilgili detaylı bir yazı okudum; bir anda hayranlık ve saygı duyar oldum dogoya... Şimdi yana döne dogo arıyorum ama nerden kimden duzgun ve hesaplı bir dogo bulurum bilemiyorum; zaten bu konuda sizlerden fikir alıcam bilahare...

Cocukluğumda ortaokul lise yıllarımda merzifonda oturuyorduk; bahceli bir evimiz vardı; orda belirgin bir cinsi olmayanbir kopeğim vardı. ancak uzerinden 15 yıl geçti. Bu arada hiç kopeğim olmadı. Şimdi iki tane dogo almaya niyetlendim; bilmiyorum dogrumu ettik...

Hepinize yardımlarınızdan ve ilgilerinizden dolayı şimdiden tesekkur ederim...
Kullanıcı profilini gör http://www.akvaryumimalati.com
soldiereye

MesajKonu: Geri: Dogo delisi adayı...   Paz Ara. 02, 2007 4:37 am

Merhaba orfoz dogo arjantin özel bir ırk oldıgu için her yerden alınmaz bence cunku kopek baska kopekle kırdırılmıs ve hastalıklı olabilir dogolarda sağırlık problemi oluyor. Bence Türkiyede bu işi en iyi ve dürüstce yapan Altan İyin abimiz var almaya karar verdiysen o sana en iyi sekilde yardımcı olur.
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dogo delisi adayı...   Paz Ara. 02, 2007 11:49 am

Sn.Orfoz öncelikle size hoş geldiniz demek istiyorum. Beslemek için hayvan alacağınız zaman bu kuş,iguana,hemstr vs olabilir bakımı kolaydır kolay alışır ve buyur ama bu evcil hayvanınız köpekler olduğunda ise 6 değil 8 değil en iyi ihtimalle 14-16 yıl arasında düzgün bakım ve sağlık koşulları sağlandığında yaşacak o dostunuz ile çocuklarınız buyuyecek couklarınızla evinizin bir bireyi haline gelen köpeğinizin karşılık lı olarak buyuyup size ne kdr mutluluk ve güven vereceğini göreceksiniz. Evladınız markete giderken ''Baba nolur o da gelsin Exclamation '' diyerek sanki küçük kardeşiymiş gibi seveceğinden dahi emin olabilirsiniz. Bu yüzden her an aklınızda bulunsun köpek ırkı seçimi çok önemlidir. Bu ırk greyhoond,Basset Hound,Alaskan Malamute,goldenretriver,labrador olabilir ama şöyle söylemek istiyorum... Greyhoond: Oyuncudur hiç sıkılmazsınız yanında ama çok ürkektir,insanlardan özellikle tanımadıklarından rahatlıkla korkar Bassethond: Çok sevecen ve zeki bir hayvan ama şöyle bir durum var sürekli kucağınıza almanız gerekli Smile neden mi kanepenize çıkmakta zorlana bilir bounce ,Alaskan Malamut : Arkadaşlarım soğuk olduğunu düşünüyor nedeni ise sahibinin isteği ile samimiyet kurmaması yani o sizi seviyor siz onu değil Suspect ,golden retriver : Çoğu insan için en uygun tercih aması var bekçilik ve savunmayı bir yere kadar bekleyin boyutu ürkütücü olabilir ama kandırılması kolaydır,çalına bilir Rolling Eyes , labrador: Golden la aynı kaderi paylaşıyor ama daha ufak Unutmadan zaten nasıl unutula bilirki konumuz Dogo Argentino : Oyuncu olduğunu ve kendini sevdirdiğini söylüyorlar,tüy bakımı kolaydır kıl uzunluğu kısa olduğu için insan sağlığı açısından diğerlerine oranla temizdir,boyutu ne küçük nede çok buyuktur zapt ederken zorlanmazsınız,çocukları sever tıpkı bull terrierde olduğu gibi bu nokta önemli bence bull terirer besleyenler anlıyacaklardır,kolaylıkla ailenizden biri olurlar,eğitimlerini kolay alırlar ama yaz tatilinde plajda siz güneşlenirken o şemsiyenin altında bulunur,size zarar vermek isteyenleri affetmez karşınızdakine zarar verirşini eyer sadist değilseniz üzülerek seyredersiniz affraid What a Face . Eksileri var elbette buldum bir tane daha kampa gittiğinizde akrep,yılan vs.nin (e sonuçta terrier soyu)en buyuk sevenidir yakalamyı yemeyi buyuk bir zevkle yapar ama ekosisteme zarar verir işte Sad
Irk saflığı önemlidir en iyi hayvanı almanızı tavsiye ederim bu saydığım ırklar içinde aynı şekilde,Dogo konusunda uzmanımız Altan İyine başvurmanızı öneririm cyclops Twisted Evil
orfoz

MesajKonu: Geri: Dogo delisi adayı...   Ptsi Ara. 03, 2007 12:09 am

Arkadaşlar Altan Bey'e nasıl ulaşabilirim acaba? İletişim bilgileri varsa yazarsanız memnun olurum...
Kullanıcı profilini gör http://www.akvaryumimalati.com
deniz

MesajKonu: Geri: Dogo delisi adayı...   Ptsi Ara. 03, 2007 10:50 am

orfoz demiş ki:
Arkadaşlar Altan Bey'e nasıl ulaşabilirim acaba? İletişim bilgileri varsa yazarsanız memnun olurum...
altan beyden dogo edınmek ıcın bana ulasmanız yeterlı özelden mesaj atıyorum ıletısımı kolaylastırmak ıcın
ii gunler
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dogo delisi adayı...   Çarş. Ara. 05, 2007 8:41 am

deniz demiş ki:
orfoz demiş ki:
altan beyden dogo edınmek ıcın bana ulasmanız yeterlı özelden mesaj atıyorum ıletısımı kolaylastırmak ıcın
ii gunler

Altan beyden dogo dostunuzu edine bilmek için ''Denize başvurmayın Evil or Very Mad bana başvurun ! Twisted Evil ''daha hızlı iletişim kurarım Rolling Eyes
hehe şaka tabe Razz
caylakdogocu32

MesajKonu: Geri: Dogo delisi adayı...   Salı Mayıs 20, 2008 12:13 pm

abi bende almak istiyorum banada Altan abinin bilgilerini verirseniz sevinirim
Kullanıcı profilini gör
EXPORTER

MesajKonu: bana da   Çarş. Ara. 31, 2008 1:18 am

altan beyin iletisim adresini bende alabilirmiyim
Kullanıcı profilini gör
selcukr1

MesajKonu: Geri: Dogo delisi adayı...   Çarş. Ocak 14, 2009 11:46 pm

FCI onaylı Secereli Dogo Arjentinolarım var batım yakında bilgi edinmek icin msn adresimi ekleyebilirsiniz..

buyogurdusarimsaklasaktamisaklasak@hotmail.com
Kullanıcı profilini gör
ismail^^

Puanlar : 17

MesajKonu: Geri: Dogo delisi adayı...   Çarş. Nis. 15, 2009 2:05 am

Size yardımcı olabilirim.7 günlük yavru var elimde yazışalımi
mekan050@hotmail.com
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Dogo delisi adayı...   Bugün 6:46 am

Dogo delisi adayı...
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön